Małe dzieci radością świata

W każdym domu, gdy pojawia się małe dziecko, zmienia się zachowanie domowników. Każda mała istota wnosi ze sobą pozytywną energię. Więcej »

Gdzie szukać mieszkania

W zależności od tego, jakie mieszkanie chcemy kupić, szukamy go w różnych miejscach. Niektórzy decydują się na domki jednorodzinne... Więcej »

 

Energię czerpiemy ze słońca

Czasami zastanawiamy się dlaczego wiosną zaczynamy się czuć jakoś lepiej i radośniej, a latem już radość ogarnia nas zupełnie. Tajemnica tkwi oczywiście w słońcu. Jego promienie docierają do naszego kraju właśnie najbardziej wiosną i latem. Ta energia z niebios sprawia, że czujemy się po prostu świetnie. Naukowcy odkryli, że naturalne światło bardzo dobrze na nas działa. Okazuje się, że jest to tajemnica naszego dobrego samopoczucia. Można to łatwo zaobserwować, gdy pojawia się jesień i zima. Przez te dwie szare i pozbawione niemalże słońca pory roku, jesteśmy smutni, przygnębieni, ale jakoś nie potrafimy znaleźć konkretnego powodu naszego stanu psychicznego. Samopoczucie poprawia nam się dopiero, gdy znowu zaczyna świecić słońce. Promienie słoneczne dostarczają nam nowych pokładów energii i sprawiają, że mamy chęć do życia, co jest w naszym przypadku niezmiernie ważne.