Małe dzieci radością świata

W każdym domu, gdy pojawia się małe dziecko, zmienia się zachowanie domowników. Każda mała istota wnosi ze sobą pozytywną energię. Więcej »

Gdzie szukać mieszkania

W zależności od tego, jakie mieszkanie chcemy kupić, szukamy go w różnych miejscach. Niektórzy decydują się na domki jednorodzinne... Więcej »

 

Śniegowe szaleństwo nie dla każdego

Gdy byliśmy dziećmi, nie mogliśmy się doczekać aż spadnie śnieg. Biały puch pokrywał nasze podwórka, całe miasta i wsie, a my cieszyliśmy się, że wreszcie możemy pojeździć na sankach albo ulepić bałwana. Dlatego bardzo chętnie witaliśmy zimę. Dostarczała nam wiele zabawy i rozrywki. Gdy dorastamy, wszystko się zmienia. Okazuje się, że zima niekoniecznie nam pasuje. Mamy zazwyczaj jakieś problemy zdrowotne. Ci, którzy łatwo się przeziębiają albo mają chore zatoki, dobrze wiedzą o czym mowa. Wystarczy chwila szaleństwa na śniegu i już jesteśmy poważnie chorzy, musimy wtedy spędzić kilka tygodni w łóżku, żeby wyzdrowieć. Podobnie jest ze starszymi ludźmi. Mają oni także problemy z poruszaniem się na śniegu. Dlatego okazuje się, że nie tak prosto jest dla nich po prostu wyjść z domu. Często słyszymy o poślizgnięciach, które są dla wielu ludzi, nie tylko starszych, niezwykle niebezpieczne.