Małe dzieci radością świata

W każdym domu, gdy pojawia się małe dziecko, zmienia się zachowanie domowników. Każda mała istota wnosi ze sobą pozytywną energię. Więcej »

Gdzie szukać mieszkania

W zależności od tego, jakie mieszkanie chcemy kupić, szukamy go w różnych miejscach. Niektórzy decydują się na domki jednorodzinne... Więcej »

 

Barwy leczą

To, jakimi barwami się otaczamy ma ogromne znaczenie. W kolorach bowiem tkwi siła, która działa na każdego z nas.Ściany, dywany, meble, ubrania mają przeróżne kolory. One zaś oddziałują na nasze samopoczucie. Mówi się, że pełne energii są te najbardziej intensywne barwy. Pomagają one w krytycznych sytuacjach takich, jak stres czy depresja. Uważa się, ze kolor biały sprawia, że jesteśmy bardziej odporni, natomiast naświetlanie ciała światłem białym jest pomocne prze chromoterapii. Czerwony kolor może zaś leczyć różne bóle pleców. Przemęczenia, depresje i migreny można zwalczać kolorem żółtym i pomarańczowym. Powszechnie również wiadomo, że na spokój i ukojenie nerwów najlepsza jest zielona barwa.Oczywiście powinno się otaczać się ulubionymi barwami choćby dlatego, że poprawia to nasz nastrój. Należy wiedzieć jednak, że kolor to nie wszystko, i że leczenie wszelakich doległości powinno zawsze zaczynać się od wizyty u lekarza. Barwa to jedynie dodatkowy czynnik wspomagający.