Małe dzieci radością świata

W każdym domu, gdy pojawia się małe dziecko, zmienia się zachowanie domowników. Każda mała istota wnosi ze sobą pozytywną energię. Więcej »

Gdzie szukać mieszkania

W zależności od tego, jakie mieszkanie chcemy kupić, szukamy go w różnych miejscach. Niektórzy decydują się na domki jednorodzinne... Więcej »

 

Czeka nas zmiana pogody

Gdy oglądamy filmy katastroficzne, często zaczynamy się bać, że to, co oglądamy wygląda aż tak realnie, że może się ziścić. W końcu zmiana klimatu nam grozi, a właściwie już teraz się dokonuje. Topnieją lodowce, w związku z czym przybywa wody w oceanach. Takie szybkie zmiany w poziomie wody nie są korzystne dla naszego klimatu. Poza tym jest jeszcze sprawa dziury ozonowej. Klimat się ociepla, dlatego pogoda, nawet w naszym regionie zaczyna wariować. Nie ma już tak ostrych zim, jak kiedyś, nie ma tez tak gorących wakacji. Przez to sami, na własne oczy możemy się przekonać w jak szybkim tempie pogoda ulega zmianie. Efekty nie są zbyt korzystne ani dla środowiska ani dla nas. Zwierzęta maja problem z przystosowaniem się do nowych warunków, a nasze uprawy także nie są już tak bogate, jak kiedyś. Niestety wyniszczamy naszą planetę, a efektem tego są anomalie pogodowe, których już nie sposób przewidzieć. Dlatego ryzyko katastrofy pogodowej jest jak najbardziej realne.