Małe dzieci radością świata

W każdym domu, gdy pojawia się małe dziecko, zmienia się zachowanie domowników. Każda mała istota wnosi ze sobą pozytywną energię. Więcej »

Gdzie szukać mieszkania

W zależności od tego, jakie mieszkanie chcemy kupić, szukamy go w różnych miejscach. Niektórzy decydują się na domki jednorodzinne... Więcej »

 

Gdy mieszkamy w domu z rodzicami

Nie zawsze stać nas od razu na własne mieszkanie czy dom. Ale zdarza się tak, że nasi rodzice mają wspaniały dom i proponują nam, żebyśmy się tam znowu wprowadzili, tym razem już ze swoim mężem czy żoną. Wszystko wydaję się na początku bardzo piękne. Składamy się tylko na rachunki, dostajemy piętro w domu i niby wszystko ma być wprost idealne. Ale po jakimś czasie okaże się, że powstają pewne zgrzyty, z winy pewnie obu stron. Niestety dwie gospodynie to stanowczo za dużo jak na jeden dom. Możemy zacisnąć zęby i jakoś wytrzymać ten trudny czas, ale przy okazji zbierać pieniądze i rozglądać się za czymś własnym albo od razu się wyprowadzić i wynająć mieszkanie od obcych ludzi. Jednak w tym drugim przypadku narazimy się na straty finansowe. Jednak nie zawsze mieszkanie z rodzicami musi być nieprzyjemne, czasami wszystko zależy od tego czy umiemy się ze sobą porozumiewać i jak jasno ustalimy reguły naszego wspólnego mieszkania.