Małe dzieci radością świata

W każdym domu, gdy pojawia się małe dziecko, zmienia się zachowanie domowników. Każda mała istota wnosi ze sobą pozytywną energię. Więcej »

Gdzie szukać mieszkania

W zależności od tego, jakie mieszkanie chcemy kupić, szukamy go w różnych miejscach. Niektórzy decydują się na domki jednorodzinne... Więcej »

 

Istotny element komfortu

Na całym świecie istnieją osoby, które nie zważają na wygląd swoich mieszkań. A powinni, ponieważ jest to bardzo istotny element , aby czuć się w nim dobrze i komfortowo. Jeżeli chcemy, aby pomieszczenie było przytulne nie wystarczy wstawić nową lampę. Malowanie ścian na ciemne kolory nas przytłacza, nie ma szans na odpoczynek. Projektanci wnętrz uczulają nas, aby malować ściany na jasne kolory typu biały, liliowy, beżowy, ponieważ gdy wchodzimy do tak umalowanego mieszkania czujemy spokój i rodzinne ciepło. Malowanie ścian na ciemne barwy zmniejsza pomieszczenie. Niektórzy twierdzą, że malowanie jest nie potrzebne, jednak jest coraz więcej plusów, ponieważ możemy wykazać się własną inwencją twórczą. Nie ma reguły, aby malować ściany na jednolity kolor. Czasem trzeba użyć trochę wyobraźni i podzielić ściany i pokryć je pasującymi do siebie kolorami lub malować pasy lub inne dekoracje. Wszystko według własnego uznania, ponieważ to my mamy się czuć dobrze we własnym mieszkaniu. Aby nasze mieszkania były przytulne, możemy wykazać się również zmysłem artystycznym. Może być to naprawdę ciekawe doświadczenie, malowanie wcale nie musi być nudne. Wystarczy, że nie będziemy sami lecz w towarzystwie, sięgniemy po puszkę farby a na naszych ścianach będzie widniało dzieło sztuki, które będzie upiększało nasz dom. Można stwierdzić, że właśnie taki mały zabieg jak malowanie czyni nasze pomieszczenia piękniejszymi, przytulniejszymi i budzącymi zazdrość, np. w oczach sąsiadów. Warto więc podjąć się takiemu wyzwaniu, bo umili czas nam jak i również naszym oczom i samopoczuciu.