Małe dzieci radością świata

W każdym domu, gdy pojawia się małe dziecko, zmienia się zachowanie domowników. Każda mała istota wnosi ze sobą pozytywną energię. Więcej »

Gdzie szukać mieszkania

W zależności od tego, jakie mieszkanie chcemy kupić, szukamy go w różnych miejscach. Niektórzy decydują się na domki jednorodzinne... Więcej »

 

Przyjemność z malowania

Nie zawsze prace remontowe w domu muszą nam sprawiać przyjemność, ale do tych lekkich i radosnych z całą pewnością należy malowanie pomieszczeń we własnym mieszkaniu. Dzieje się tak za sprawą głownie tego, że wiele osób może sprawdzić się wtedy jako amatorzy dekorowania i malowania. Bardzo fajnie jest, kiedy możemy samodzielnie ustalić kolorystykę i styl, a przy tym będzie to wszystko współgrało z resztą mieszkania. Taki malowaniu ścian jeszcze bardziej poczujemy ciepło i spokój w naszych mieszkaniach. Żeby wiedzieć jaki kolor do nas pasuje, to powinniśmy troszkę poeksperymentować z kolorami, byle tylko nie zamalować ścian na ciemne, przytłaczające kolory. Warto jest pomalować ściany na stonowane, jasne i pastelowe kolory, albo nawet takie nieco intensywniejsze barwy, ale starannie dobrane do całości. Malowanie ścian w dzisiejszych czasach nie musi być takie nudne, możemy bowiem zatroszczyć się o oryginalne wzory na naszych murach dzięki temu, że mamy naprawdę szeroką gamę odcieni farb. Malowanie nie musi ograniczać się tylko i wyłącznie do jednego koloru, możemy stosować innowacyjne rozwiązania, takie jak malowanie przeciwległych ścian innym kolorem, układanie pasów, czy na przykład wykonywanie niebywałych wzorów. Czasami wystarczy jakiś mały ornament na ścianie, aby całkowicie odmienić wnętrze. Wszystko zależy od tego jaki kolor wybierzemy do malowania, a wydawać by się mogło że to całkiem inne wnętrze, w którym od razu poczujemy się doskonale i będziemy chcieli w nim ciągle przebywać.