Małe dzieci radością świata

W każdym domu, gdy pojawia się małe dziecko, zmienia się zachowanie domowników. Każda mała istota wnosi ze sobą pozytywną energię. Więcej »

Gdzie szukać mieszkania

W zależności od tego, jakie mieszkanie chcemy kupić, szukamy go w różnych miejscach. Niektórzy decydują się na domki jednorodzinne... Więcej »

 

W mieście czy poza nim?

Szukanie mieszkania to wcale nie taka prosta sprawa, dlatego też wcale się nie spieszymy z podjęciem decyzji. Czasami zastanawiamy się czy lepiej kupić coś w mieście, w centrum czy też wybrać coś na obrzeżach albo poza miastem. Jeśli chodzi o małe miasteczka, to bardzo popularne stało się to drugie rozwiązanie. W miastach małej wielkości zazwyczaj nie buduje się wielu bloków, do których mogliby się wprowadzić ludzie, dlatego bardziej popularne są domki jednorodzinne za miastem. Jeśli mamy samochód, to nie stanowi to dla nas żadnego problemu, w ciągu 10 minut jesteśmy w stanie dojechać do miasta. Mamy własny dom, ogród i święty spokój. Nie kisimy się w ciasnym mieszkanku. Dlatego czasami lepiej wybrać mieszkanie poza miastem, zwłaszcza, że nie jest to dla nas zbyt uciążliwe. Niektórzy jednak znacznie bardziej wolą mieszkać w centrum, bo wszędzie blisko i są zawsze na miejscu wydarzeń. Mieszkanie w bloku im nie przeszkadza. Należy sobie, zatem odpowiedzieć na pytanie, czego naprawdę oczekujemy od miejsca, w którym będziemy mieszkać.